O Telsto Wide band Directional couplers e tuʻuina atu le faʻapipiʻiina o le tasi ala faʻailoilo i le isi i le tasi itu (e taʻua o le directive). E masani ona aofia ai se laina fesoasoani e faʻapipiʻi eletise i se laina autu. O le tasi pito o le laina fesoasoani e faʻapipiʻiina tumau i se faʻaiʻuga tutusa. O le Directive (le eseesega i le va o le faʻapipiʻiina i le tasi itu pe a faʻatusatusa i le isi) e tusa ma le 20 dB mo couplers, O Directional couplers e faʻaaogaina i soʻo se taimi e manaʻomia ai ona vavaeʻese se vaega o se faʻailoilo pe manaʻomia ona tuʻufaʻatasia ni faʻailoilo se lua. O loʻo ofoina atu e Telsto ni faʻapipiʻi vaapiapi ma ni uaealesi e faʻapipiʻi ai le vaapiapi mai le 3 dB i le 50 dB pe sili atu.
| Uiga Fa'aeletise | |
| Uiga o le Impedance | 50 Ohm |
| Fa'asologa o Taimi | 698-2700 MHz |
| Malosiaga Maualuga o le Malosiaga | 300w |
| Tu'ufua | ≥26 dB |
| Leiloa o le Fa'aofiina | ≤1.7 dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| Ituaiga Feso'ota'i | N-Fafine |
| Aofa'i o Feso'ota'iga | 3 |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -30-+55℃ |
| Talosaga | IP65 |
| Tipiloma o le So'oga, dB | 6 |
| So'oga, dB | 6.0±1.0 |
| Mamafa Mama, Kg | 0.36 |
| Susū | 0 i le 95% |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
Fa'atonuga mo le Fa'apipi'iina o le uaea N po'o le 7/16 po'o le 4310 1/2″ e matua'i fetuutuunai.
Fausaga o le feso'ota'iga: (Ata1)
A. nati pito i luma
B. nati tua
C. gasket

O fua o le tipiina o le pa'u e pei ona fa'aalia i le ata (Ata2), e tatau ona e mataala i ai a'o tipiina:
1. E tatau ona fa'alanu le pito i tua o le uaea i totonu.
2. Aveese mea leaga e pei o le una o le apamemea ma mea e manifinifi i le pito i luga o le uaea.

Fa'apotopotoina o le vaega fa'amaufa'ailoga: Fa'amau le vaega fa'amaufa'ailoga i totonu o le uaea i fafo e pei ona fa'aalia i le ata (Ata3).

Fa'apotopotoina o le nati i tua (Ata3).

Fa'apipi'i le nati pito i luma ma le nati pito i tua e ala i le fa'amauina e pei ona fa'aalia i le ata (Ata (5))
1. A'o le'i fa'apipi'iina, olo sina vaega o le ga'o fa'a'asu i luga o le o-ring.
2. Taofi le nati i tua ma le uaea e le minoi. Fa'amau le tino autū o le atigi i le tino i tua. Fa'amau i lalo le tino autū o le atigi i tua e fa'aaoga ai le ki manuki. Ua mae'a le fa'apipi'iina.
