Fa'ailoga: Foliga matagofie Talafeagai mo le fa'apipi'iina masani o le taualuga Lapo'a o le fusi, galu maualalo, malosi le mafai ona tete'e atu i fa'alavelave
Fa'aoga: Ufiufi i totonu o le GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN system
| Fa'amatalaga Fa'amekanika | |
| Fua | 204X115mm |
| Mamafa | 0.5Kg |
| Meafaitino o le Radiator | Apameme ua ufi i le siliva |
| Meafaitino Radome | ABS |
| Lanu o Radome | Pa'epa'e-aivo |
| Susū o le Fa'agaioiga | < 95% |
| Vevela o le fa'agaioiga | -40~55 ℃ |
| Fa'amatalaga Fa'aeletise | |
| Fa'asologa o Taimi | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Maua | 2dBi±0.5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Fa'apolarisasi | Fa'atulagaina |
| Lapotopoto o le mamanu, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Lautele o le ave fa'atulagaina | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedance Ulufale | 50Ω |
| Malosiaga Maualuga e Ulufale ai | 50W |
| Feso'ota'iga | N Fafine |
Fa'atonuga mo le Fa'apipi'iina o le uaea N po'o le 7/16 po'o le 4310 1/2″ e matua'i fetuutuunai.
Fausaga o le feso'ota'iga: (Ata1)
A. nati pito i luma
B. nati tua
C. gasket

O fua o le tipiina o le pa'u e pei ona fa'aalia i le ata (Ata2), e tatau ona e mataala i ai a'o tipiina:
1. E tatau ona fa'alanu le pito i tua o le uaea i totonu.
2. Aveese mea leaga e pei o le una o le apamemea ma mea e manifinifi i le pito i luga o le uaea.

Fa'apotopotoina o le vaega fa'amaufa'ailoga: Fa'amau le vaega fa'amaufa'ailoga i totonu o le uaea i fafo e pei ona fa'aalia i le ata (Ata3).

Fa'apotopotoina o le nati i tua (Ata3).

Fa'apipi'i le nati pito i luma ma le nati pito i tua e ala i le fa'amauina e pei ona fa'aalia i le ata (Ata (5))
1. A'o le'i fa'apipi'iina, olo sina vaega o le ga'o fa'a'asu i luga o le o-ring.
2. Taofi le nati i tua ma le uaea e le minoi. Fa'amau le tino autū o le atigi i le tino i tua. Fa'amau i lalo le tino autū o le atigi i tua e fa'aaoga ai le ki manuki. Ua mae'a le fa'apipi'iina.
