Fa'ailoga: Foliga matagofie Talafeagai mo le fa'apipi'iina masani o le taualuga Lapopo'a o le fusi fa'asalalau, galu maualalo, malosi le malosi e tete'e ai i fa'alavelave.
| Mea | Fa'amatalaga auiliili |
| Fa'asologa o Taimi | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Maua | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Impedance Ulufale | 50Ω |
| Fa'apolarisasi | Fa'atulagaina |
| Lautele o le ave fa'alava | 360° |
| Lautele o le ave fa'atulagaina | 85±15°/55±15° |
| Malosiaga Maualuga | 50W |
| Ituaiga feso'ota'iga | N-Fafine |
| Lapo'a | Ø164x94mm |
| Lanu | Lanu pa'epa'e |
| Vevela | Fa'agaioiga:-40℃~+60℃ |
| Fa'asologa o le Susū Fa'atatau | 5%~95% |
| Auala e Fa'apipi'i ai | Fa'amau i sikuliu |
Fa'atonuga mo le Fa'apipi'iina o le uaea N po'o le 7/16 po'o le 4310 1/2″ e matua'i fetuutuunai.
Fausaga o le feso'ota'iga: (Ata1)
A. nati pito i luma
B. nati tua
C. gasket

O fua o le tipiina o le pa'u e pei ona fa'aalia i le ata (Ata2), e tatau ona e mataala i ai a'o tipiina:
1. E tatau ona fa'alanu le pito i tua o le uaea i totonu.
2. Aveese mea leaga e pei o le una o le apamemea ma mea e manifinifi i le pito i luga o le uaea.

Fa'apotopotoina o le vaega fa'amaufa'ailoga: Fa'amau le vaega fa'amaufa'ailoga i totonu o le uaea i fafo e pei ona fa'aalia i le ata (Ata3).

Fa'apotopotoina o le nati i tua (Ata3).

Fa'apipi'i le nati pito i luma ma le nati pito i tua e ala i le fa'amauina e pei ona fa'aalia i le ata (Ata (5))
1. A'o le'i fa'apipi'iina, olo sina vaega o le ga'o fa'a'asu i luga o le o-ring.
2. Taofi le nati i tua ma le uaea e le minoi. Fa'amau le tino autū o le atigi i le tino i tua. Fa'amau i lalo le tino autū o le atigi i tua e fa'aaoga ai le ki manuki. Ua mae'a le fa'apipi'iina.
