806-960 MHz ma le 1710-2700 MHz
Fa'apolarisasi Fa'atulagaina
Fa'aaogaina i totonu po'o fafo
Fa'apipi'i i le puipui po'o le fa'apipi'iina o paipa
Foliga matagofie Tete'e lelei i a'afiaga, tete'e i le vai ma tete'e i le 'ele Afifi o mea fa'apipi'i masani mo le uuina o le pou Fuafuaina i tekinolosi lautele, feololo le maua, maualalo le fua fa'atatau o galu tumau
Talosaga: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi system
Mulimuli i nei faiga e faʻapipiʻi ai le antenna ma le pou e uu ai, fetuʻunaʻi le tulimanu o le faʻasaga o le antenna, faʻamau faʻamau, sikulima ma nati. (1) E tatau ona faʻatulaga lelei pusa faʻapipiʻi foliga L i le faʻamau antenna, tuʻu i luga o le masini faʻapipiʻi mafolafola, matau faʻapipiʻi, tapuni sikulima, ona loka lea o le nati. (2) O le uʻamea faʻapipiʻi foliga U o le M6 ua pasia ni pusa faʻapipiʻi serrated ma foliga L, taofi le antenna ma le lautele. 35-50mm pou, ona loka lea o le nati. (3) Ina ia maua le faʻailo sili ona lelei, fetuʻunaʻi le tulimanu o le pitching o le antenna e ala i le tulaga o le pu o le pusa faʻapipiʻi foliga L, ona loka lea o nati uma ma faʻamaufaʻailogaina le pito o le fesoʻotaʻiga antenna. (4) E tatau ona sili atu i le 3 mita le maualuga o le faʻatūina mai le tulaga faʻavae, e le tatau foʻi ona i ai ni fale maualuluga ma ni uʻamea tetele i vaega lata ane o le faʻatūina. I se aotelega, o le fanua e matala.
Fa'amatalaga:
● Foliga matagofie
● Malosiaga lelei e puipuia ai, tete'e atu i aafiaga, puipuia mai le vai, tete'e atu i le 'ele, ma isi mea faapena.
| Fa'amatalaga Fa'amekanika | |
| Fua | 445*210*65 |
| Mamafa | 1 Kilokalama |
| Meafaitino o le Radiator | Kopa |
| Meafaitino Radome | ABS |
| Lanu o Radome | Pa'epa'e-aivo |
| Susū Fa'atatau | 5%-95% |
| Vevela o le fa'agaioiga | -40~60 ℃ |
| Meafaigaluega fa'apipi'i | Fa'apipi'i i le Puipui ma le Fa'apipi'iina o Paipa |
| Fa'amatalaga Fa'aeletise | |
| Fa'asologa o Taimi | 806-960MHz 1710-2700MHz |
| Maua | 10dBi 12dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Fa'apolarisasi | Fa'atulagaina |
| Lautele o le ave o le afa-malosi | H:65/50° V:55/40° |
| Fua Faatatau o Luma i Tua | 20 dB |
| Impedance Ulufale | 50Ω |
| Malosiaga Maualuga e Ulufale ai | 50W |
| Puipuiga mai uila | Eleele o le DC |
| Feso'ota'iga | N Fafine |
Fa'atonuga mo le Fa'apipi'iina o le uaea N po'o le 7/16 po'o le 4310 1/2″ e matua'i fetuutuunai.
Fausaga o le feso'ota'iga: (Ata1)
A. nati pito i luma
B. nati tua
C. gasket

O fua o le tipiina o le pa'u e pei ona fa'aalia i le ata (Ata2), e tatau ona e mataala i ai a'o tipiina:
1. E tatau ona fa'alanu le pito i tua o le uaea i totonu.
2. Aveese mea leaga e pei o le una o le apamemea ma mea e manifinifi i le pito i luga o le uaea.

Fa'apotopotoina o le vaega fa'amaufa'ailoga: Fa'amau le vaega fa'amaufa'ailoga i totonu o le uaea i fafo e pei ona fa'aalia i le ata (Ata3).

Fa'apotopotoina o le nati i tua (Ata3).

Fa'apipi'i le nati pito i luma ma le nati pito i tua e ala i le fa'amauina e pei ona fa'aalia i le ata (Ata (5))
1. A'o le'i fa'apipi'iina, olo sina vaega o le ga'o fa'a'asu i luga o le o-ring.
2. Taofi le nati i tua ma le uaea e le minoi. Fa'amau le tino autū o le atigi i le tino i tua. Fa'amau i lalo le tino autū o le atigi i tua e fa'aaoga ai le ki manuki. Ua mae'a le fa'apipi'iina.
