Fa'ailoga: Foliga matagofie Tete'e lelei i a'afiaga, le susu ma le malosi e tete'e ai i le 'ele Afifi o mea fa'apipi'i masani mo le uuina o le pou Fuafuaina i tekinolosi lautele o le fusi, feololo le maua, maualalo le fua fa'atatau o galu tumau
Talosaga: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi system
Mulimuli i nei faiga e faʻapipiʻi ai le antenna ma le pou e uu ai, fetuʻunaʻi le tulimanu o le faʻasaga o le antenna, faʻamau faʻamau, sikulima ma nati. (1) E tatau ona faʻatulaga lelei pusa faʻapipiʻi foliga L i le faʻamau antenna, tuʻu i luga o le masini faʻapipiʻi mafolafola, matau faʻapipiʻi, tapuni sikulima, ona loka lea o le nati. (2) O le uʻamea faʻapipiʻi foliga U o le M6 ua pasia ni pusa faʻapipiʻi serrated ma foliga L, taofi le antenna ma le lautele. 35-50mm pou, ona loka lea o le nati. (3) Ina ia maua le faʻailo sili ona lelei, fetuʻunaʻi le tulimanu o le pitching o le antenna e ala i le tulaga o le pu o le pusa faʻapipiʻi foliga L, ona loka lea o nati uma ma faʻamaufaʻailogaina le pito o le fesoʻotaʻiga antenna. (4) E tatau ona sili atu i le 3 mita le maualuga o le faʻatūina mai le tulaga faʻavae, e le tatau foʻi ona i ai ni fale maualuluga ma ni uʻamea tetele i vaega lata ane o le faʻatūina. I se aotelega, o le fanua e matala.
| Fa'amatalaga Fa'amekanika | |
| Fua | 203X45mm |
| Mamafa | 0.28Kg |
| Meafaitino o le Radiator | Apameme ua ufi i le siliva |
| Meafaitino Radome | ABS |
| Lanu o Radome | Pa'epa'e-aivo |
| Susū o le Fa'agaioiga | < 95% |
| Vevela o le fa'agaioiga | -40~55 ℃ |
| Fa'amatalaga Fa'aeletise | |
| Fa'asologa o Taimi | 694-960MHz 1710~2700MHz |
| Maua | 3.5dBi 5dBi |
| VSWR | ≤1.8 ≤1.8 |
| Fa'apolarisasi | 2-laina |
| Lautele o le ave fa'alava | 360 360 |
| Lautele o le ave fa'atulagaina | 85 55 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedance Ulufale | 50Ω |
| Malosiaga Maualuga e Ulufale ai | 50W |
| Feso'ota'iga | N Fafine |
| Fua Fa'atatau F/B | ≥10dBi ≥15dBi |
Fa'atonuga mo le Fa'apipi'iina o le uaea N po'o le 7/16 po'o le 4310 1/2″ e matua'i fetuutuunai.
Fausaga o le feso'ota'iga: (Ata1)
A. nati pito i luma
B. nati tua
C. gasket

O fua o le tipiina o le pa'u e pei ona fa'aalia i le ata (Ata2), e tatau ona e mataala i ai a'o tipiina:
1. E tatau ona fa'alanu le pito i tua o le uaea i totonu.
2. Aveese mea leaga e pei o le una o le apamemea ma mea e manifinifi i le pito i luga o le uaea.

Fa'apotopotoina o le vaega fa'amaufa'ailoga: Fa'amau le vaega fa'amaufa'ailoga i totonu o le uaea i fafo e pei ona fa'aalia i le ata (Ata3).

Fa'apotopotoina o le nati i tua (Ata3).

Fa'apipi'i le nati pito i luma ma le nati pito i tua e ala i le fa'amauina e pei ona fa'aalia i le ata (Ata (5))
1. A'o le'i fa'apipi'iina, olo sina vaega o le ga'o fa'a'asu i luga o le o-ring.
2. Taofi le nati i tua ma le uaea e le minoi. Fa'amau le tino autū o le atigi i le tino i tua. Fa'amau i lalo le tino autū o le atigi i tua e fa'aaoga ai le ki manuki. Ua mae'a le fa'apipi'iina.
