O le ituaiga N o se ituaiga o feso'ota'iga eletise maualalo i le feololo ma le so'oga fa'avilivili. O feso'ota'iga N e maua i le impedance o le 50ohm ma le 75ohm. O le faiga so'oga fa'avilivili e maua ai se feso'ota'iga malosi ma fa'atuatuaina. E maua ituaiga o feso'ota'iga mo ituaiga uaea fetu'una'i, fetu'una'i, semi-rigid ma corrugated. O faiga fa'amutaina uaea crimp ma clamp e fa'aaogaina mo lenei fa'asologa.
O le uiga o le feso'ota'iga o le maualuga o le fa'atuatuaina, lelei tele le fa'atinoga o le gatete, lelei tele le fa'atinoga fa'amekanika ma le eletise ma isi mea fa'apena. E fa'aaogaina i le feso'ota'iga ma le uaea RF coaxial i mea faigaluega leitio, masini feso'ota'iga, su'ega microwave ma le faiga fa'alauiloa i le eleele i tulaga o le gatete ma le tau leaga. I le fa'aaogaina o le uaea semi-rigid po'o le semi-flex, o lenei ituaiga o le a maua ai le VSWR la'ititi, ma e mafai ona o'o atu le televave i le 11GHZ.
| Oloa | Fa'amatalaga | Vaega Nu. |
| 7/16 Ituaiga DIN | Feso'ota'iga fafine DIN mo le uaea RF fetuutuunai 1/2" | TEL-DINF.12-RFC |
| Feso'ota'iga fafine DIN mo le uaea RF fetuutuunai e 1/2" | TEL-DINF.12S-RFC | |
| Feso'ota'iga fafine DIN mo le uaea RF fetuutuunai 1-1/4" | TEL-DINF.114-RFC | |
| Feso'ota'iga fafine DIN mo le uaea RF fetuutuunai 1-5/8" | TEL-DINF.158-RFC | |
| Feso'ota'iga DIN Female Right Angle mo le uaea RF fetuutuunai 1/2" | TEL-DINFA.12-RFC | |
| Feso'ota'iga DIN Female Right Angle mo le uaea RF fetuutuunai tele e 1/2" | TEL-DINFA.12S-RFC | |
| Feso'ota'iga DIN Male mo le uaea RF fetuutuunai 1/2" | TEL-DINM.12-RFC | |
| Feso'ota'iga DIN Male mo le uaea RF fetuutuunai e 1/2" | TEL-DINM.12S-RFC | |
| Feso'ota'iga fafine DIN mo le uaea RF coaxial 7/8" | TEL-DINF.78-RFC | |
| Feso'ota'iga DIN Male mo le uaea RF coaxial 7/8" | TEL-DINM.78-RFC | |
| Feso'ota'iga DIN Male mo le uaea RF fetuutuunai 1-1/4" | TEL-DINM.114-RFC | |
| Ituaiga N | N Female connector mo le uaea RF fetuutuunai 1/2" | TEL-NF.12-RFC |
| N Female connector mo le 1/2" Super flexible RF cable | TEL-NF.12S-RFC | |
| N Female Angle connector mo le uaea RF fetuutuunai 1/2" | TEL-NFA.12-RFC | |
| N Female Angle connector mo le 1/2" Super flexible RF cable | TEL-NFA.12S-RFC | |
| N Male connector mo le uaea RF fetuutuunai 1/2" | TEL-NM.12-RFC | |
| N Male connector mo le 1/2" Super flexible RF cable | TEL-NM.12S-RFC | |
| N Male Angle connector mo le uaea RF fetuutuunai 1/2" | TEL-NMA.12-RFC | |
| N Male Angle connector mo le 1/2" Super flexible RF cable | TEL-NMA.12S-RFC | |
| 4.3-10 Ituaiga | 4.3-10 Fa'afeso'ota'i fafine mo le uaea RF fetuutuunai 1/2" | TEL-4310F.12-RFC |
| 4.3-10 Fa'afeso'ota'i fafine mo le uaea RF fetuutuunai 7/8" | TEL-4310F.78-RFC | |
| 4.3-10 Female Right Angle connector mo le uaea RF fetuutuunai 1/2" | TEL-4310FA.12-RFC | |
| 4.3-10 Female Right Angle connector mo le 1/2" Super flexible RF cable | TEL-4310FA.12S-RFC | |
| 4.3-10 Male connector mo le 1/2" flexible RF cable | TEL-4310M.12-RFC | |
| 4.3-10 Male connector mo le uaea RF fetuutuunai 7/8" | TEL-4310M.78-RFC | |
| 4.3-10 Male Right Angle connector mo le uaea RF fetuutuunai 1/2" | TEL-4310MA.12-RFC | |
| 4.3-10 Male Right Angle connector mo le 1/2" Super flexible RF cable | TEL-4310MA.12S-RFC |

Fa'ata'ita'iga:TEL-NM.12-RFC
Fa'amatalaga
N Male connector mo le uaea coaxial fetuutuunai 1/2″
| Meafaitino ma le Fa'apipi'iina | |
| Feso'ota'iga tutotonu | Apamemea / Siliva Fa'apipi'i |
| Mea e taofia ai le vevela | PTFE |
| Tino & Fa'aulu i Fafo | Apamemea / u'amea fa'apipi'i i le u'amea fa'a-tri |
| Gaseti | Pa'u Silikoni |
| Uiga Fa'aeletise | |
| Uiga o le Impedance | 50 Ohm |
| Fa'asologa o Taimi | DC~3 GHz |
| Tete'e i le Puipuiga o le Malosiaga | ≥5000MΩ |
| Malosiaga Dielectric | ≥2500 V rms |
| Tete'e i le fesoota'iga i le ogatotonu | ≤1.0 mΩ |
| Tete'e i le fesoota'iga i fafo | ≤1.0 mΩ |
| Leiloa o le Fa'aofiina | ≤0.05dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.12@3.0GHz |
| Va'aiga o le vevela | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| E le susu | IP67 |
Fa'atonuga mo le Fa'apipi'iina o le uaea N po'o le 7/16 po'o le 4310 1/2″ e matua'i fetuutuunai.
Fausaga o le feso'ota'iga: (Ata1)
A. nati pito i luma
B. nati tua
C. gasket

O fua o le tipiina o le pa'u e pei ona fa'aalia i le ata (Ata2), e tatau ona e mataala i ai a'o tipiina:
1. E tatau ona fa'alanu le pito i tua o le uaea i totonu.
2. Aveese mea leaga e pei o le una o le apamemea ma mea e manifinifi i le pito i luga o le uaea.

Fa'apotopotoina o le vaega fa'amaufa'ailoga: Fa'amau le vaega fa'amaufa'ailoga i totonu o le uaea i fafo e pei ona fa'aalia i le ata (Ata3).

Fa'apotopotoina o le nati i tua (Ata3).

Fa'apipi'i le nati pito i luma ma le nati pito i tua e ala i le fa'amauina e pei ona fa'aalia i le ata (Ata (5))
1. A'o le'i fa'apipi'iina, olo sina vaega o le ga'o fa'a'asu i luga o le o-ring.
2. Taofi le nati i tua ma le uaea e le minoi. Fa'amau le tino autū o le atigi i le tino i tua. Fa'amau i lalo le tino autū o le atigi i tua e fa'aaoga ai le ki manuki. Ua mae'a le fa'apipi'iina.
