| n male connector rf coaxial dummy load 50w | |
| Fa'ata'ita'iga Nu. | TEL-TLNM50W |
| Eletise | |
| Impedance Fa'apitoa | 50ohm |
| Fa'asologa o Taimi | DC-3GHz |
| VSWR | ≤1.20 |
| Malosiaga o le Malosiaga | 50 Uati |
| Feso'ota'iga RF | Feso'ota'iga tane N |
| Meafaitino ma le Plating | |
| Igoa o Vaega | Meafaitino |
| Tino feso'ota'i | Apamemea |
| Mea e taofia ai le vevela | PTFE |
| Ta'ita'i i totonu | Apamemea Fosforo |
| Fale | Alumini |
| Siosiomaga | |
| Vevela o le Fa'agaioiga. | -45~ 85 ℃ |
| Vevela o le Teuina. | -60~120℃ |
| Tau e tete'e atu i le tau | IP65 |
| Susū Fa'atatau | 5%-95% |
| RoHs (2002/95/EC) | Usita'ia e ala i tuusaunoaga |
| Mamafa (Neto) | 340g |
● Fusi Fa'atelega Lautele DC-3GHz
● Fefa'asoaa'iga o le Low Pass
● VSWR maualalo
● Sa'o Maualalo o le Fa'aitiitia
● Fa'aaogaina lautele mo Fofo i totonu o le Fale
A Matou Auaunaga
1. Tali lau fesili i totonu ole 24 itula.
2. Faʻataʻitaʻiga totogi: T/T, L/C, Paypal ma Western Union
3. Tele faʻataʻitaʻiga o Felauaiga: I le Ea, I le Sami, Express (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Taimi e Taʻitaʻi ai (Tuʻuina Atu): E masani lava 14 aso talu ona maua le poloaiga
5. Uafu o uta: Shanghai
6. Vaitaimi Fa'amaonia: I totonu ole 12 masina talu ona lafoina.
7. Taiala fa'aoga (Fa'atonuga) pe a talosagaina.
8. E mafai ona faia le ata fa'apitoa, fa'ata'ita'iga ma le afifi.
Fa'amatalaga Fa'apitoa:
| Oloa | Fa'amatalaga | Vaega Nu. |
| Avega Fa'amutaina | N Tāne / N Fafine, 2W | TEL-TL-NM/F2W |
| N Tāne / N Fafine, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| N Tāne / N Fafine, 10W | TEL-TL-NM/F10W | |
| N Tāne / N Fafine, 25W | TEL-TL-NM/F25W | |
| N Tāne / N Fafine, 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N Tāne / N Fafine, 100W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN Tāne / Fafine, 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN Tāne / Fafine, 25W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN Tāne / Fafine, 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN Tāne / Fafine, 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
Fesili e Masani Ona Fesiligia
Ae fa'apefea le lelei o au oloa?
O oloa uma matou te tuʻuina atu e matua faʻataʻitaʻiina e le matou matagaluega QC aʻo leʻi lafoina.
E mafai ona e ofoina atu ni faʻataʻitaʻiga e faʻataʻitaʻi ai aʻo leʻi tuʻuina atu se tasi o poloaiga aloaia?
E mafai ona tu'uina atu fua fa'ata'ita'iga mo le fa'amoemoega o le faia o su'ega pe afai e te totogiina le tau o le felauaiga.
O le a le umi e masani ona e fa'ao'oina atu ai?
O le taimi e tuʻuina atu ai e masani lava i totonu ole 14 aso talu ona matou mauaina lau poloaiga.
O a au auala e lafo ai fela'ua'iga?
I le Sami; I le ea (uafu o Shanghai); po'o le UPS, DHL, FeDex, TNT ma isi.
E mafai ona e auina mai se faʻataʻitaʻiga mo matou e atiina ae?
Ioe, e mafai. E mafai ona tu'uina atu fa'ata'ita'iga i totonu ole 7 aso pisinisi.
E mafai ona lolomi la matou logo po'o le igoa o le kamupani i au oloa po'o le afifi?
Ioe, e mafai. E mafai ona lolomiina le logo ma le igoa o le kamupani i luga o a matou oloa. E mafai ona e auina mai ia i matou le ata tusi.e ala i le imeli i le faatulagaga JPEG poʻo le TIFF.
Ua fa'amautu le MOQ?
E fetuutuunai le MOQ ma matou te taliaina ni poloaiga laiti i le taimi muamua o se poloaiga faamasinoga.
| Uiga Fa'aeletise | |
| Uiga o le Impedance | 50 Ohm |
| Fa'asologa o Taimi | DC~3 GHz |
| Susū o le Galuega | 0-90% |
| Fua Fa'atatau o le Malosiaga | 50w |
| Feso'ota'iga | N tane |
| VSWR | 1.15 |
| Vaevaega o le vevela ℃ | -35~+65 |
Fa'atonuga mo le Fa'apipi'iina o le uaea N po'o le 7/16 po'o le 4310 1/2″ e matua'i fetuutuunai.
Fausaga o le feso'ota'iga: (Ata1)
A. nati pito i luma
B. nati tua
C. gasket

O fua o le tipiina o le pa'u e pei ona fa'aalia i le ata (Ata2), e tatau ona e mataala i ai a'o tipiina:
1. E tatau ona fa'alanu le pito i tua o le uaea i totonu.
2. Aveese mea leaga e pei o le una o le apamemea ma mea e manifinifi i le pito i luga o le uaea.

Fa'apotopotoina o le vaega fa'amaufa'ailoga: Fa'amau le vaega fa'amaufa'ailoga i totonu o le uaea i fafo e pei ona fa'aalia i le ata (Ata3).

Fa'apotopotoina o le nati i tua (Ata3).

Fa'apipi'i le nati pito i luma ma le nati pito i tua e ala i le fa'amauina e pei ona fa'aalia i le ata (Ata (5))
1. A'o le'i fa'apipi'iina, olo sina vaega o le ga'o fa'a'asu i luga o le o-ring.
2. Taofi le nati i tua ma le uaea e le minoi. Fa'amau le tino autū o le atigi i le tino i tua. Fa'amau i lalo le tino autū o le atigi i tua e fa'aaoga ai le ki manuki. Ua mae'a le fa'apipi'iina.
