N Male i le N Male Adapter tulimanu taumatau N Male Connector RF Male Ituaiga N RF Coaxial Cable Adapter Connector
O le Telsto RF Connector e iai le tele o taimi e fa'agaoioia ai le DC-3 GHz, e ofoina atu le fa'atinoga sili ona lelei o le VSWR ma le Low Passive Inter modulation. O lenei mea e matua fetaui lelei ai mo le fa'aaogaina i nofoaga autu o telefoni feavea'i, distributed antenna systems (DAS) ma fa'aoga laiti o telefoni feavea'i.
O Coax adapters o le auala sili lea e vave sui ai le itupa poʻo le ituaiga o fesoʻotaʻiga i luga o se uaea ua uma ona faʻamutaina.
O le mamanu feso'ota'iga o le Telsto RF Coaxial N male i le N male right angle adapter ma le 50 Ohm impedance. Ua gaosia e tusa ai ma fa'amatalaga sa'o o le RF adapter ma e maualuga le VSWR o le 1.15:1.
E fa'aaogaina uma faiga e fa'amutaina ai uaea crimp ma clamp mo lenei fa'asologa.
| Fa'asologa o le Vevela | -55~+155°C (Uaea PE -40~+85°C) |
| Impedance | 50Ω |
| Gatete | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Fa'asologa o Taimi | DC-11GHz |
| Leiloa o le Fa'aofiina | <= 0.24dB/6GHz |
| Tete'e atu i le Voltage | 2500V rms i le sami |
| Voltage Galue | 1000Vr.ms i le sami |
| Tete'e i le Puipuiga o le Malosiaga | >= 5000 MΩ |
| Malosiaga e taofia ai nati fa'apipi'i | 450N |
| Tumau | >= 500(taamilosaga) |
| Tete'e fa'afeso'ota'i | Feso'ota'iga Tutotonu <=1mΩ |
| Feso'ota'iga i Fafo <=1mΩ | |
| Fua Fa'atatau o le Galu Tutu o le Voltage | Sa'o <= 1.15/6GHz |
| Tulimanu taumatau <= 1.25/6GHz |
● O le adapter tane ituaiga N i le tane N e iai le tino tulimanu sa'o. O lenei adapter coax ituaiga N o le tulimanu sa'o o se adapter tulilima RF tulimanu sa'o e 90 tikeri.
● Ituaiga: Feso'ota'iga tulimanu taumatau o le tane i le tane ituaiga N, M/M Adapter, RF Coax Coaxial Adapter.
● E fa'aoga lautele i masini leitio ma mea faigaluega mo le fa'afeso'ota'iina o uaea RF coaxial. E mafai ona fesuia'i ma oloa fa'avaomalo fa'apena.
● Lanu: Siliva Lanu, Ufiufi i le Nikel.
| Oloa | Fa'amatalaga | Vaega Nu. |
| Fa'afetaui RF | 4.3-10 Female i le Din Female Adapter | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Female i le Din Male Adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Male i le Din Female Adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Male i le Din Male Adapter | TEL-4310M.DINM-AT |

Fa'ata'ita'iga:TEL-NM.NMA-AT
Fa'amatalaga
N Male i le N Male Taumatau RF Adapter
| Meafaitino ma le Fa'apipi'iina | |
| Feso'ota'iga tutotonu | Apamemea / Siliva Fa'apipi'i |
| Mea e taofia ai le vevela | PTFE |
| Tino & Fa'aulu i Fafo | Apamemea / u'amea fa'apipi'i i le u'amea fa'a-tri |
| Gaseti | Pa'u Silikoni |
| Uiga Fa'aeletise | |
| Uiga o le Impedance | 50 Ohm |
| Fa'asologa o Taimi | DC~6 GHz |
| Tete'e i le Puipuiga o le Malosiaga | ≥5000MΩ |
| Malosiaga Dielectric | ≥2500 V rms |
| Tete'e i le fesoota'iga i le ogatotonu | ≤1.0 mΩ |
| Tete'e i le fesoota'iga i fafo | ≤0.25 mΩ |
| Leiloa o le Fa'aofiina | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 sa'o;≤1.25 tulimanu taumatau |
| Va'aiga o le vevela | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| E le susu | IP67 |
Fa'atonuga mo le Fa'apipi'iina o le uaea N po'o le 7/16 po'o le 4310 1/2″ e matua'i fetuutuunai.
Fausaga o le feso'ota'iga: (Ata1)
A. nati pito i luma
B. nati tua
C. gasket

O fua o le tipiina o le pa'u e pei ona fa'aalia i le ata (Ata2), e tatau ona e mataala i ai a'o tipiina:
1. E tatau ona fa'alanu le pito i tua o le uaea i totonu.
2. Aveese mea leaga e pei o le una o le apamemea ma mea e manifinifi i le pito i luga o le uaea.

Fa'apotopotoina o le vaega fa'amaufa'ailoga: Fa'amau le vaega fa'amaufa'ailoga i totonu o le uaea i fafo e pei ona fa'aalia i le ata (Ata3).

Fa'apotopotoina o le nati i tua (Ata3).

Fa'apipi'i le nati pito i luma ma le nati pito i tua e ala i le fa'amauina e pei ona fa'aalia i le ata (Ata (5))
1. A'o le'i fa'apipi'iina, olo sina vaega o le ga'o fa'a'asu i luga o le o-ring.
2. Taofi le nati i tua ma le uaea e le minoi. Fa'amau le tino autū o le atigi i le tino i tua. Fa'amau i lalo le tino autū o le atigi i tua e fa'aaoga ai le ki manuki. Ua mae'a le fa'apipi'iina.
