Antenna/ Nofoaga autū/ Fa'asalalau lautele/ Fa'apotopotoga uaea/ Feavea'i/ Vaega/ Meafaifaaili/ Leitio Maikolovevu/ Mil-Aero
PCS/Radar/Leitio/Satcom/Puipuiga o le si'itia o le WLAN
1. Matou te fa'apitoa fo'i oloa fa'apitoa e fa'afetaui ai mana'oga o matou tagata fa'atau. Na'o lou fa'aali mai o lau ata tusi, fa'ata'ita'iga po'o fa'amatalaga ua fa'ailoa mai, matou te gaosia pe fa'amolemole lafo mai ia i matou au fa'atulagaga fa'ainisinia fa'apitoa e pei o le IMD, VSWR, plating ma isi.
2. E lelei le tuʻuina atu o faʻataʻitaʻiga.
3. Matou te tali atu ia te oe mo lau fesili i totonu o le 24 itula.

Fa'ata'ita'iga:TEL-NMA.12S-RFC
Fa'amatalaga
N Male Angle connector mo le uaea Superflexible 1/2″
| Meafaitino ma le Fa'apipi'iina | |
| Feso'ota'iga tutotonu | Apamemea / Siliva Fa'apipi'i |
| Mea e taofia ai le vevela | PTFE |
| Tino & Fa'aulu i Fafo | Apamemea / u'amea fa'apipi'i i le u'amea fa'a-tri |
| Gaseti | Pa'u Silikoni |
| Uiga Fa'aeletise | |
| Uiga o le Impedance | 50 Ohm |
| Fa'asologa o Taimi | DC~3 GHz |
| Tete'e i le Puipuiga o le Malosiaga | ≥5000MΩ |
| Malosiaga Dielectric | ≥2500 V rms |
| Tete'e i le fesoota'iga i le ogatotonu | ≤1.0 mΩ |
| Tete'e i le fesoota'iga i fafo | ≤0.2 mΩ |
| Leiloa o le Fa'aofiina | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Va'aiga o le vevela | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| E le susu | IP67 |
Fa'atonuga mo le Fa'apipi'iina o le uaea N po'o le 7/16 po'o le 4310 1/2″ e matua'i fetuutuunai.
Fausaga o le feso'ota'iga: (Ata1)
A. nati pito i luma
B. nati tua
C. gasket

O fua o le tipiina o le pa'u e pei ona fa'aalia i le ata (Ata2), e tatau ona e mataala i ai a'o tipiina:
1. E tatau ona fa'alanu le pito i tua o le uaea i totonu.
2. Aveese mea leaga e pei o le una o le apamemea ma mea e manifinifi i le pito i luga o le uaea.

Fa'apotopotoina o le vaega fa'amaufa'ailoga: Fa'amau le vaega fa'amaufa'ailoga i totonu o le uaea i fafo e pei ona fa'aalia i le ata (Ata3).

Fa'apotopotoina o le nati i tua (Ata3).

Fa'apipi'i le nati pito i luma ma le nati pito i tua e ala i le fa'amauina e pei ona fa'aalia i le ata (Ata (5))
1. A'o le'i fa'apipi'iina, olo sina vaega o le ga'o fa'a'asu i luga o le o-ring.
2. Taofi le nati i tua ma le uaea e le minoi. Fa'amau le tino autū o le atigi i le tino i tua. Fa'amau i lalo le tino autū o le atigi i tua e fa'aaoga ai le ki manuki. Ua mae'a le fa'apipi'iina.
