Fa'apotopotoga Uaea Optika, DLC/PC, DLC/PC, Faiga e tasi, GYFJH 2B1 (LSZH), 7.0mm, 2 Cores lala puipuia i fafo
O le Optical Cable Assembly e iai feso'ota'iga DLC/PC ma e maua i le Single mode ma le Multi mode configurations. Ua fausia i mea GYFJH 2B1 (LSZH), e fa'amautinoa ai le saogalemu ma le tumau. O le lautele o le uaea e 7.0 mm ma e lua cores, e talafeagai ai mo fa'aoga i fafo e puipuia ai lala.
O le uaea patch FTTA (Fiber to the Antenna) ua mamanuina mo le tele o faʻaoga, e aofia ai:
● Nofoaga autū o le 3G ma le 4G
● Vaalele ma le Puipuiga
● Su'esu'ega o masini
● Sene o le alava opitika
● Feso'ota'iga FTTA, FTTP, ma le FTTX
● WiMAX
● Iunite o le Baseband (BBU)
● Iunite Leitio Mamao (RRU)
● Ulu o Leitio Mamao (RRH)
● Atina'e mo se Taimi Umi (LTE)
Uaea GJFJV
Alava faiga e tasi
| Mea | Iunite | Fa'amatalaga |
| Fa'aitiitia | dB/km | 1310nm≤0.41550nm≤0.3 |
| Fa'asalalauina | Ps/nm.km | 1285~1330nm≤3.51550nm≤18.0 |
| Leai se galu fa'asalalauina | Nm | 1300~1324 |
| Fa'asolo fa'asalalau leai se fa'asalalauga | Ps/nm.km | ≤0.095 |
| O le umi e tipi ai le alava | Nm | ≤1260 |
| Lapo'a o le fanua fa'aoga | Um | 9.2±0.5 |
| Fa'atusatusaga o le fanua faiga | Um | <=0.8 |
| Lapo'a o le ufiufi | um | 125±1.0 |
| E le fa'ata'amilomilo le ufiufi | % | ≤1.0 |
| Sese o le fa'aputuga/fa'apipi'i | Um | ≤12.5 |
| Lapo'a o le ufiufi | um | 245±10 |
| punou, fa'avaivaia e mafua mai i le fa'alagolago | 1550nm, 1 liliu, 32mm le lautele 100rums, 60mm le lautele | ≤0.5 db |
| Su'ega fa'amaoniga | kpsi | ≥100 |
Manaoga Ta'itasi
| 1 –Aofa'i o le alava-------22 – Uiga o le alava -------OD: 245±10um 3 Uiga o le fa'amaufa'ailogaina lelei 4 OD: 0.87±0.05mm Uaea fa'apipi'i opitika 2.0LSZH simplex: Lanu: e tusa ai ma le konekarate - PVC pa'epa'e 0.9mm - OD: 0.87±0.06mm Mafiafia: 0.30±0.03mm
5 – Ofuvae i fafo: LSZH |
Fa'amatalaga o le Feso'ota'iga
Faiga e tasi
| MEAFAIGALUEGA | PARAMETERA | |
| Ituaiga feso'ota'iga | LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. | LC/APC, SC/APC, FC/APC, ST/APC |
| Leiloa o le Fa'aofiina | <=0.2db | <=0.3db |
| Toe Faafo'i Mai o le Gau | >=50db | >=60db |
| Faiga alava | Faiga e tasi | |
| O le galu o le fa'agaioiga | 1310, 1550nm | |
| Su'ega o le galu | 1310,1550nm | |
| Toe fai | <=0.1 | |
| Fesuia'iga | <=0.2dB | |
| Tumau | <=0.2dB | |
| Umi o le Alava | 1m, 2m….. so'o se umi e filifili pe leai. | |
| Umi ma le onosa'i | 10cm | |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40C ~ +85C | |
| Vevela o le Teuina | -40C ~ +85C | |
Faiga e tele
| MEAFAIGALUEGA | PARAMETERA |
| Ituaiga feso'ota'iga | LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. Filifiliga |
| Faiga alava | Faiga e tele |
| O le galu o le fa'agaioiga | 850, 1300nm |
| Su'ega o le galu | 850, 1300nm |
| Leiloa o le Fa'aofiina | <=0.2db |
| Toe Faafo'i Mai o le Gau | >=35db |
| Toe fai | <=0.1 |
| Fesuia'iga | <=0.2dB |
| Tumau | <=0.2dB |
| Umi o le Alava | 1m, 2m….. so'o se umi e filifili pe leai. |
| Umi ma le onosa'i | 10cm |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40C ~ +85C |
| Vevela o le Teuina | -40C ~ +85C |