| Fausiaina | |||
| aveta'avale i totonu | meafaitino | paipa apamemea lamolemole | |
| aso | 9.30±0.10 mm | ||
| fa'amafanafanaga | meafaitino | PE fa'apupuni faaletino | |
| aso | 22.40±0.40 mm | ||
| aveta'avale i fafo | meafaitino | mama kopa fa'alava | |
| lautele | 25.60±0.30 mm | ||
| peleue | meafaitino | PE po'o le PE e tete'e i le afi | |
| lautele | 27.90±0.20 mm | ||
| meatotino fa'amekanika | |||
| punou radius | nofofua toe fai gaoioi | 127 milimita 254 milimita 500 milimita | |
| malosi o le tosoina | 1590 i Mātū | ||
| tete'e i le olopalaina | 1.4 kilokalama/mm | ||
| vevela fautuaina | Ofu PE | faleoloa | -70±85°C |
| fa'apipi'iina | -40±60°C | ||
| fa'agaioiga | -55±85°C | ||
| peleue PE e tete'e i le afi | faleoloa | -30±80°C | |
| fa'apipi'iina | -25±60°C | ||
| fa'agaioiga | -30±80°C | ||
| meatotino eletise | |||
| puipuiga | 50±2 Ω | ||
| gafatia | 75 pF/m | ||
| inductance | 0.19 uH/m | ||
| saoasaoa o le faasalalauina | 87% | ||
| Voltage malepe DC | 6.0 kV | ||
| tete'e i le puipuiga o le ea | >5000 MQ.km | ||
| malosi sili ona maualuga | 91 kW | ||
| fa'aitiitia o le siakiina | >120 dB | ||
| taimi e tipi ese ai | 5.0 GHz | ||
| fa'aitiitia ma le malosi averesi | |||
| televave,MHz | fua faatatau o le eletise@40°C,kW | nom.attenuation@20°C,dB/100m | |
| 200 | 5.05 | 1.67 | |
| 450 | 3.29 | 2.55 | |
| 800 | 2.42 | 3.48 | |
| 900 | 2.26 | 3.7 | |
| 1000 | 2.14 | 3.93 | |
| 1800 | 1.54 | 5.44 | |
| 2000 | 1.46 | 5.77 | |
| 2200 | 1.38 | 6.09 | |
| 2500 | 1.28 | 6.55 | |
| 3000 | 1.15 | 7.27 | |
| e mafai ona oo atu le tau maualuga o le faavaivaia i le 105% o le tau masani o le faavaivaia. | |||
| VSWR | |||
| 690-960MHz | ≤1.12 | ||
| 1700-2200MHz | ≤1.15 | ||
| 2300-2400MHz | ≤1.15 | ||
| tulaga faatonuina | |||
| 2011/65/EU | tausisia | ||
| IEC61196.1-2005 | tausisia | ||

Feso'ota'iga RF
Fa'ata'ita'iga: TEL-4310F.12-RFC
Fa'amatalaga
4.3-10 Fa'afeso'ota'i fafine mo le uaea RF fetuutuunai 1/2″
| Meafaitino ma le Fa'apipi'iina | |
| Feso'ota'iga tutotonu | Apamemea / Siliva Fa'apipi'i |
| Mea e taofia ai le vevela | PTFE |
| Tino & Fa'aulu i Fafo | Apamemea / u'amea fa'apipi'i i le u'amea fa'a-tri |
| Gaseti | Pa'u Silikoni |
| Uiga Fa'aeletise | |
| Uiga o le Impedance | 50 Ohm |
| Fa'asologa o Taimi | DC~3 GHz |
| Tete'e i le Puipuiga o le Malosiaga | ≥5000MΩ |
| Malosiaga Dielectric | ≥2500 V rms |
| Tete'e i le fesoota'iga i le ogatotonu | ≤1.0 mΩ |
| Tete'e i le fesoota'iga i fafo | ≤1.0 mΩ |
| Leiloa o le Fa'aofiina | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Va'aiga o le vevela | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| E le susu | IP67 |
Fa'atonuga mo le Fa'apipi'iina o le uaea N po'o le 7/16 po'o le 4310 1/2″ e matua'i fetuutuunai.
Fausaga o le feso'ota'iga: (Ata1)
A. nati pito i luma
B. nati tua
C. gasket

O fua o le tipiina o le pa'u e pei ona fa'aalia i le ata (Ata2), e tatau ona e mataala i ai a'o tipiina:
1. E tatau ona fa'alanu le pito i tua o le uaea i totonu.
2. Aveese mea leaga e pei o le una o le apamemea ma mea e manifinifi i le pito i luga o le uaea.

Fa'apotopotoina o le vaega fa'amaufa'ailoga: Fa'amau le vaega fa'amaufa'ailoga i totonu o le uaea i fafo e pei ona fa'aalia i le ata (Ata3).

Fa'apotopotoina o le nati i tua (Ata3).

Fa'apipi'i le nati pito i luma ma le nati pito i tua e ala i le fa'amauina e pei ona fa'aalia i le ata (Ata (5))
1. A'o le'i fa'apipi'iina, olo sina vaega o le ga'o fa'a'asu i luga o le o-ring.
2. Taofi le nati i tua ma le uaea e le minoi. Fa'amau le tino autū o le atigi i le tino i tua. Fa'amau i lalo le tino autū o le atigi i tua e fa'aaoga ai le ki manuki. Ua mae'a le fa'apipi'iina.
